Parke kostenlos und miete an einem anderen BeeRides-Parkplatz 10% günstiger!

Operációs és Ügyfélkapcsolati munkatárs

Operációs és Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk növekvő csapatunkba!

BeeRides Kft

A BeeRides a régió vezető automatizált reptéri autómegosztó cége budapesti központtal. A társaság az ország egyik leginnovatívabb cége, amely nemzetközi terjeszkedési szakaszban van, melynek során szolgáltatásait újabb külföldi nagyvárosokban indítja el. Egyedülálló car sharing rendszert építettünk ki itthon és Németországban is az elmúlt 2 évben, folyamatosan frissülő, bérelhető autóflottával, ennek karbantartására lenne szükségünk egy precíz kollégára a budapesti repülőtér melletti telephelyünkön.

Ha egyaránt jól bánsz emberekkel és autókkal, szívesen oldasz meg különböző problémákat és segítesz ügyfeleknek, és szakmai kiugrási lehetőséget keresel, akkor most megtaláltad! Dolgozz egy fiatal, dinamikus csapatban, ahol sokat tanulhatsz, és minden adott, hogy bizonyítsad képességeidet!

Főbb feladatok

  • Személyes és telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel, parkolókkal, beszállítókkal, biztosítóval
  • Beérkező e-mailek megválaszolása, archiválása
  • Az ügyfelek segítése a kérdéseik türelmes és szakszerű megválaszolásával
  • Az ügyfélkapcsolati teendők vezetése CRM rendszerben, az ott megjelölt feladatok elvégzése
  • Felmerülő problémás esetek azonnali kezelése
  • Flottakövető rendszer kezelése
  • Periodikus otthoni munkavégzési lehetőség
  • Rendelkezésre állás

Elvárások az állással kapcsolatban

  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Angol és német nyelv szóbeli és írásbeli magabiztos használata
  • Jó problémamegoldó és önálló munkavégzési képesség
  • Érettségi bizonyítvány
  • Alapvető Microsoft Office szoftver ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Barátságos személyiség, magabiztos és meggyőző kommunikációs képességek, rugalmasság
  • Ügyfélszolgálatban, ügyfélkezelésben ÉS/VAGY Autóbérlésben ÉS/VAGY flottamenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Tanulási lehetőség olyanoktól, akik már felépítettek, irányítottak sikeres cégeket a régióban, és Nyugat-Európában
  • Lendületes start-up környezet
  • Nemzetközi terjeszkedésben való aktív részvétel, lehetőség a munkakörnyezet formálására
  • Vezetői karrier lehetősége
  • Vidám, közvetlen, profi csapat
  • Önálló munkavégzés
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Motiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Mobiltelefon és mobiltelefon használat

Állás, munka területe(i)

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIII. kerület, Radnóti Miklós u.

Várjuk jelentkezésed a jobs@beerides.com-ra (a tárgy legyen „Operációs és Ügyfélkapcsolati munkatárs”)